Pruszków, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Doradca Klienta

Północno-zachodnia część woj. mazowieckiego

Odpowiedz: kborkowski@creativecenter.pl

Dla naszego Klienta, firmy o ogólnopolskim zasięgu działania, lidera w swojej branży, specjalizującej się w outsourcingu rozwiązań z zakresu zarządzania czystością, poszukuję osoby na stanowisko:

(północno-zachodnia część woj. mazowieckiego)

Zadania:

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
- profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu
- zbieranie zamówień i dostarczanie towaru do klienta
- negocjowanie warunków umów
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
- regularne raportowanie wyników pracy

Wymagania:

- minimum średnie wykształcenie
- komunikatywność
- łatwość nawiązywania kontaktów
- doświadczenia w handlu mile widziane
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
- pełną wyzwań pracę na podległym terenie

Aby wziąć udział w rekrutacji, zapraszam do przesłania swojego CV, wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości, na adres: kborkowski@creativecenter.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Listopad, 2010  12:00

Identyfikator: 244309

Wyświetleń: 2452