Pruszków, Mazowieckie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Specjalista ds Marketingu FK

Pruszków

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

W zwi±zku z dynamicznym rozwojem firmy i wej¶ciem w nowe obszary dzia³alno¶ci, Fundacja Kibica wspó³pracuj±ca ze Zwi±zkami Sportowymi oraz Klubami poszukuje aktywnych i kreatywnych wspó³pracowników.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Specjalista ds Marketingu

Jest to samodzielne stanowisko pracy, wymagaj±ce zaanga¿owania jak równie¿ determinacji w osi±ganiu celów.

Opis stanowiska:
&#8226; aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
&#8226; kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z Klientami biznesowymi
&#8226; badanie potrzeb potencjalnych Klientów oraz budowanie d³ugofalowych relacji biznesowych
&#8226; bie¿±ca i bezpo¶rednia obs³uga Klientów

Wymagania:
&#8226; min. 2 do¶wiadczenia w aktywnej sprzeda¿y do Klientów biznesowych (B2B)
&#8226; umiejêtno¶æ pozyskiwania nowych Klientów biznesowych
&#8226; znajomo¶æ jêzyków obcych
&#8226; do¶wiadczenie w kontakcie telefonicznym, oraz spotkaniach bezpo¶rednich z Klientami
&#8226; umiejêtno¶æ identyfikacji potrzeb Klientów oraz budowania d³ugofalowych relacji biznesowych
&#8226; umiejêtno¶æ pracy w zespole, organizacja pracy w³asnej
&#8226; czynne prawo jazdy kat. B
&#8226; kreatywno¶æ
&#8226; determinacja w d±¿eniu do osi±gniêcia wyznaczonego celu

Mile widziane
&#8226; do¶wiadczenie w bran¿y bankowej
&#8226; do¶wiadczenie w sprzeda¿y i obs³udze klienta

Oferujemy:
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; pracê w dynamicznie rozwijaj±cej siê firmie
&#8226; pracê w przyjaznym i sympatycznym zespole
&#8226; mo¿liwo¶æ wspó³kreowania nowego przedsiêwziêcia
&#8226; pracê w m³odym zespole
&#8226; pozytywn± atmosferê w pracy
&#8226; mo¿liwo¶æ korzystania z prywatnej opieki medycznej
&#8226; zapewniamy bezp³atne wy¿ywienie
&#8226; przyst±pienie do innowacyjnego programu Sportbonus.
&#8226; elastyczne godziny pracy
&#8226; mo¿liwo¶æ zatrudnienia na sta³e

Je¿eli marzy ci siê praca w fajnym miejscu z m³odymi lud¼mi w niepowtarzalnej atmosferze, koniecznie wy¶lij do nas swoje cv.
Oczekujemy chêci do pracy, motywacji i zaanga¿owania w powierzone obowi±zki.

Og³oszenie dodane: Sroda, 07 Grudzien, 2016  13:53

Identyfikator: 599942

Wy¶wietleñ: 2066

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Specjalista ds. kontaktów z Klientem
  2. Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej / Technical Writer
  3. Specjalista ds. sprzeda¿y reklamy
  4. Specjalista ds.Finansów osobistych
  5. Specjalista ds. BHP